Konzultácia s MUDr. Tímea Eckmann Braunová
Očný lekár
Komunikácia cez:
Cena konzultácie: 19,00 €
O lekárovi:
- 2012 absolvovanie štúdia v odbore všeobecné lekárstvo na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave
- počas štúdia stáže na rôznych klinikách v SR i v zahraničí
- 2012–súčasnosť: lekár očnej kliniky
- venuje sa ambulantnej činnosti, laserovým zákrokom a okuloplastickým operáciám
Overené hodnotenia pacientov portálu NávštevaLekára.sk:
- Veľká spokojnosť sestrička aj pani doktorka sú veľmi milé .Pani doktorka mi vysvetlila na čo som sa pýtala .Ďakujem za starostlivosť .Jún 2026, Alena
- vysokoprefesionálne, ludský prístupJún 2026, Ján
- úzasná pani doktorka, super vyšetrenie, vrelo doporučujem...Jún 2026, Klaudia
- Mila sestricka aj pani doktorka. Jún 2026, Dominika
- Super prístup. Odporúčam všetkými desiatimi Jún 2026, Nela
- P.doktorka aj sestrička výborný prístup Jún 2026, Eva
- Úžasná p.doktorka aj so sestričku. Milé, ochotné,som veľmi spokojná. Jún 2026, Denisa
- Veľmi milá a príjemná pani doktorka. S ochotou vysvetlí a odpovie na všetky otázky.Jún 2026, Lucia
- Maximálna spokojnosť, milá pani sestrička,pani doktorka. Vyšetrenia komplet.Jún 2026, Adriana
- Vyšetrenie bolo načas,kvalitné a príjemné vystupovanie personálu.Jún 2026, Daniela
- Takto má prebiehať vyšetrenie.V maximálnej pohode,lekárskej odbornosť,príjemnej sestry.Radost k tejto lekárke ísť.Dakujeme. Helena a Petra.Jún 2026, Helena
- Veľmi milá a príjemná pani doktorka a tiež aj sestrička. Rýchle objednanie a hlavne vyšetrenie presne na dohodnutý čas. Dostala som kompletne lekárske vyšetrenie, aké je v ordinácii možné. Ďakujem Jún 2026, Alena
- Rýchle, bez čakania, čas objednania sedí takmer na minútu. Máj 2026, Juraj
- Veľmi milá pani doktorka. Boli sme s 5 ročnou dcérkou a boli sme spokojný ☺️Máj 2026, Rebeka
- Veľmi pekne ďakujemMáj 2026, Lenka
- Pani doktorka je veľmi milá, všetko vysvetlí, a taktiež pani sestrička.Mozem len odporučiť.Máj 2026, Ružena
- Som veľmi spokojná. Milý a profesionálny prístup sestričky i pani doktorky.Máj 2026, Anna
- Úžasná, skúsená a neuveriteľne príjemná pani doktorka. Chodime k nej aj s 3 detmi. Máj 2026, Monika
- Príjemný prístupMáj 2026, Pavol
- Veľmi príjemná pani doktorka Zodpovedala na všetky moje otazky ohľadom vyšetrenia A pani sestrička tiež Mila a ústretová Ďakujem že som dostala moznist navštíviť túto ambulanciuMáj 2026, Andrea
- Úžasný prístup a odbornosť. Ďakujem Máj 2026, Samuel
- Úžastná lekárka a aj sestrička ĎakujemeMáj 2026, Samuela
- Paní doktorka je výborná, milá, lidská.Máj 2026, Adéla
- Velmi mila pani doktorka aj sestricka. Velka spokojnost.Máj 2026, Ismet
- Prijemna zdravotna sestra aj pani doktorka. Do ambulancie ma zavolali takmer na minutu presne. Prijemny pristup. Vysvetlene vsetko potrebne. Obe vyborne ludsky aj odborne. Máj 2026, Maria
- Pani doktorka a aj pani sestrička pracovali veľmi profesionálne a k tomu milo.Máj 2026, Tibor
- Milá, usmievavá ako sestrička tak aj pani doktorka. Poradila a zodpovedala ochotne všetky otázky. Máj 2026, Zuzana
- Všetko v poriadku. Pani doktorka milá ako vždy. Čo sa o sestričke nedá ani povedať, ale tentokrát tam bola aj veľmi milá sestrička.Máj 2026, Leonie Mia
- Dobrý deň pani doktorka aj sestrička,príjemné ochotne podariť všetko v najlepšom poriadku ,môžem len odporučiť túto ambulanciuMáj 2026, Miloslav
- Veľmi ľudský a profesionálny prístupApríl 2026, Zita
- Veľmi milá pani doktorka a sestrička Apríl 2026, Peter
- Spokojnosť nadovšetkoApríl 2026, Jaroslav
- Milá pani doktorka i sestrička. Spokojnosť. Apríl 2026, Miroslava
- vysetrenie bolo dobre zorganizovane a nacasApríl 2026, Ružena
- Veľmi milá pani doktorka. Všetko vysvetlí. Sestrička tiež príjemná. Žiadne dlhé čakanie. Apríl 2026, Silvia
- Veľmi milá pani doktorka aj sestrička. Vyšetrenie presne na čas bez čakania. Dušan Apríl 2026, Dušan
- Maximálna spokojnosť z prístupnom aj vyšetrením.Minimalna čakacia doba.OdporucamApríl 2026, Alena
- Úplne super.Apríl 2026, Lýdia
- Profesionalita, tychlost, presnost, odborne doporucenie, nie je co vytknut. Apríl 2026, Tomas
- Maximálna spokojnosť, príjemna sestrička aj doktorka, ľudský prístup, vyšetrenie pred objednanou hodinou, musím len odporučiť!Apríl 2026, Maria
- Veľmi milá lekárka i sestra.Apríl 2026, Anna
- Veľmi príjemná pani doktorka aj sestrička. V ambulancii vyšetrenie podľa času objednania. Žiadne čakanie. Apríl 2026, Ivana
- Spokojný s výsledkom hodnotenia diagnostika veľmi dobrý prístup personálu.Apríl 2026, Pavol
- Skvela pani doktorkaApríl 2026, Oliver
- Pani doktorka veľmi príjemná tak isto Sestricka odporucamApríl 2026, Annegreta
- Ochotná a milá sestrička, tak ako aj pani doktorka. Vrelo odporúčam.Apríl 2026, Jakub
- Palec hore.Apríl 2026, Peter
- Veľmi milá pani doktorka sme spokojní odporúčam Apríl 2026, Melánia
- Milá super prístup sestrička aj pani doktorka vrelo doporučujemApríl 2026, Samuel
- U pani doktorky Braunovej som bola prvýkrát. Veľmi milý, ústretový a profesionálny prístup k pacientovi. Tak isto aj sestrička je veľmi milá a ľudská. Čo sa týka času objednania. Berú do ordinácie pacienta presne na čas, možno aj o pár minút skôr. Apríl 2026, Helena
- Skvelá pani doktorka aj sestričkaMarec 2026, Klaudia
- Pani doktorka je veľmi dôkladná a milá. Dôkladne vysvetlí problematiku spôsobom zrozumiteľným aj laikovi. Som vďačný že tu pracuje!Marec 2026, František
- Veľmi milá sestrička aj doktorka. Profesionálny prístup.Odporúčam!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Marec 2026, Tatiana
- Mudr.Lazarčíková ,ktorá pracuje u Mudr.Braunovej je veľmi empatická a všetko podrobné vysvetlí.Marec 2026, Tamara
- Lekár a sestrička boli veľmi príjemní a úctiví. Vyšetrenie bolo rýchle a dôkladné Marec 2026, Svitlana
- veľmi spokojný.Marec 2026, Ladislav
- Veľmi príjemná a šikovná doktorka Marec 2026, Filip
- Veľmi príjemná pani doktorka aj sestrička Marec 2026, Zuzana
- Úžasné vôbec som nečakala,skôr ma zobrali o 5 minút skôr Marec 2026, Gabriela
- Veľmi zlatá pani doktorka aj sestrička. 100%Marec 2026, Stanislava
- P.dr. Lazarčíková ma dôkladne vyšetrila, všetko vysvetlila a doporučila na ďalšie vyšetrenie. Ďakujem za prístup, aj sestrička milaMarec 2026, Eva
- Velmi mila doktorka aj sestrickaMarec 2026, Katarina
- Vždy perfektný a ľudský prístup,aj od sestričky aj pani doktorky.Marec 2026, Eliška
- Milá pani doktorka. Vyšetrenie super... Marec 2026, Michaela
- Úžasná pani doktorka, velmi milá a sestrička tak istoMarec 2026, Edita
- Skvelá pani doktorka, výborný prístup k dieťaťu, a aj milá sestrička. ĎakujemeMarec 2026, Soňa
- Veľmi príjemná pani doktorka aj sestrička, ďakujem. Detailné vyšetrenie a naozaj ľudský prístup, keby bola väčšina lekárov takáto.Marec 2026, Adriana
- Veĺmi spokojnyMarec 2026, Dana
- Mamina, mladší a ja.. paráda, aj so zábavouMarec 2026, Miloš
- Pani sestricka veľmi milá, Pani doktorka taktiež milá usmievavá odborníčka veľmi som spokojná s vyšetrením Február 2026, Hana
- Veľká spokojnosť s prístupom pani doktorky aj pani sestričky. Jednoduché a bezplatné objednávanie, dodržanie objednania presne na stanovený čas.Február 2026, Linda
- Dnes sme mali stastie na Dr.Lazarcikovu, ale boli sme max spokojni. Dnu sme sa dostali nacas. Február 2026, Milan
- p.doktorka aj sestrička veľmi milé, ľudský prístup…odporúčam…ďakujem Vám, veľká spokojnosť…objednanie bezplatne…presne na čas…Február 2026, Petra
- Perfektne nastavený systém. Pani doktorka so sestričkou zahráte, minimálny čas čakania, prístup k pacientovi na jednotku. Vrelo odporúčam. Február 2026, Alžbeta
- velmi mila pani doktorka,aj sestrička. vybavenie načas, lahky a pohodlny spôsob objednaniaFebruár 2026, Andrea
- super, rýchle vybavenie, milá sestrička aj pani doktorkaFebruár 2026, Ján
- Objednanie bezplatne na cas, personal velmi prijemny, ludsky, individualny pristup, cas na vysetrenie pacienta. Február 2026, Hana
- Pani doktorka je velmi mila Február 2026, Ema
- Najlepšia pani doktorka a taktiež aj sestrička. Február 2026, Martina
- Bez čakania, profesionálny prístup, príjemná pani doktorka.Február 2026, Ján
- Pani doktorka i sestrička veľmi milé. Majú príjemné vystupovanie Január 2026, Adela
- Mila prijemna pani doktorka i sestrickaJanuár 2026, Natalia
- Super sestrička aj pani doktorka. Veľká spokojnosť. Ďakujem Vám Január 2026, Mária
- Lekárka milá sympaticka odborná :) 5r syn nanu bude dlho spomínať :) je vidno že má rada svoju prácu Január 2026, Matej
- Som veľmi spokojná, sestrička aj pani doktorka sú veľmi milé a profesionálne.Január 2026, Michaela
- Za mňa super sestrička aj pani Dr. Odporúčam. Objednám sa na čas a mám pokoj. Nestojím pred poliklinikou o 6 rána, aby sa mi ušlo cisielko k očnej jak 18 stor.Január 2026, Barbora
- 100% ústretová , mozem len doporučiť kazdemu.Január 2026, Lubos
- Perfektny pristup, odporucam.Január 2026, Michal
- Príjemná pani lekárka aj pani sestrička Január 2026, Klaudia
- Veľmi milá pani doktorka a sestrička. Vyšetrenie na profesionálnej úrovni.Január 2026, Strečanská
- Velmi príjemná pani doktorka,odborné vyšetrila aj vysvetlila vrelo odporúčam aj sestričky veľmi príjemné aj ochotnéJanuár 2026, Vladimir
- Veľmi dobrá lekárka, milé zaobchádzanie s pacientami a rýchla práca. Všetkých vezme načas.Január 2026, Charlotte Frances
- Príjemné prostredie, vyšetrenie na úrovni, šikovná lekárka. Odporúčam December 2025, Andrea
- najlepsia December 2025, René
- Skvelá pani doktorka, nemám čo vytknúť. Objednanie rýchle cez internet, po príchode sa nečaká ,sestrička Vás hneď vybaví. December 2025, Ľubica
- Veĺká spokojnosť,takto by malo fungovat celé zdravotníctvo....December 2025, Jozef
- Super super superDecember 2025, Róbert
- veľká spokojnosť... príjemná pani doktorka,aj sestrička...December 2025, Anna
- Príjemná, milá sestrička aj pani doktorka December 2025, Eva
- Vždy usmiata a milá.December 2025, Milan
